Malý trh, Bratislava-Staré Mesto, okres Bratislava I
615 000 €
6 340,21 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
97 m²
Novostavba
Podlažie:
3/7 + výťah
Rok výstavby:
2026
Železobetónová
Energetický certifikát:
A
Vybavenie:
Výťah
Rok kolaudácie:
2027
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola
Ferienčíkova, 811 08, Bratislava
208 m
Materská škola Grösslingová
Grösslingová, 811 09, Bratislava
240 m
Základná škola s materskou školou M. R. Štefánika
Grösslingová, 811 09, Bratislava
245 m
Detské opatrovateľské centrum Plné radosti
Ferienčíkova, 811 08, Bratislava
258 m
Anglická bilingválna škôlka
Ferienčíkova, 811 08, Bratislava
273 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-237
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09046 ...
Zobraziť číslo
Reegas s.r.o.
Ružová dolina 33
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
09046 ...
Ing. Daniela Vanová
Reegas s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností