Blatnica, Blatnica, okres Martin
360 000 €
497,93 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
723 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Blatnica, Dom služieb
2132, 038 15, Blatnica
209 m
Blatnica, dvor RD
2139, 038 15, Blatnica
269 m
Blatnica, cintorín
2132, 038 15, Blatnica
425 m
Blatnica, horný koniec
2132, 038 15, Blatnica
763 m
Blatnica, konečná
2132, 038 15, Blatnica
937 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
86.9%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-37
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
+421 ...
Simona Diabelková
Reality Alpia
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností