Kríková 14142, Bratislava-Vrakuňa, okres Bratislava II
97 500 €
1 547,62 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
63 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Detské centrum Vrakuňáčik
Kríková, 821 07, Bratislava
139 m
Súkromná stredná odborná škola - Gastroškola
Estónska, 825 63, Bratislava
698 m
Základná škola Bieloruská 1
Bieloruská, 825 63, Bratislava
715 m
Súkromná stredná odborná škola pedagogická
Bieloruská, 825 63, Bratislava
725 m
Fantastické detské centrum
Priehradná, 825 63, Bratislava
982 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.1%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+88
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Branislav BEGA
Telefónne číslo:
09484 ...
Zobraziť číslo
09484 ...
Branislav BEGA
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností