Cesta na Jandovú, Kamenec pod Vtáčnikom, okres Prievidza
103 000 €
1 030 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
100 m²
Pôvodný stav
Rok výstavby:
1946 - 1969
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
1 419 m²
Zastavaná plocha:
150 m²
Terén pozemku:
Rovinatý
Voda:
Na pozemku - Studňa
Elektrina:
Na pozemku - 400 V
nájomného bývania v lokalite
78.9%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-17
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09177 ...
Zobraziť číslo
Iveta Langsfeldová
Hlavná 120/297
Lazany
Profil realitnej kancelárie
09177 ...
Iveta Langsfeldová
Iveta Langsfeldová
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností