Mlynky, Nižný Klátov, okres Košice - okolie
669 900 €
2 126,67 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
315 m²
Kompletná rekonštrukcia
Rok výstavby:
2012
Zmiešaná
Energetický certifikát:
B
Plocha pozemku:
1 776 m²
Výhľad:
Príroda
Vybavenie:
Špajza
Rok kolaudácie:
2013
Zastavaná plocha:
290 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Nižný Klátov, mlyn
Mlynky, 044 12, Nižný Klátov
51 m
Nižný Klátov, mlyn
Mlynky, 044 12, Nižný Klátov
62 m
Baška, Maša
3404, 040 16, Baška
997 m
Baška, Maša
3404, 040 16, Baška
1 km
Nižný Klátov,horáreň
Klátovská, 044 12, Nižný Klátov
1.3 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
79%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+8
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09105 ...
Zobraziť číslo
Férovo - realitná kancelária
Letná 40
Košice
Profil realitnej kancelárie
09105 ...
Lorant Szabo
Férovo - realitná kancelária
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností