Gazdovský rad, Šamorín, okres Dunajská Streda
550 €/mes.
18,97 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
29 m²
Podlažie:
1 + výťah
Vybavenie:
Výťah
Vlastníctvo:
Osobné
Prechodová izba:
Nie
Počet izieb / miestností:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Mestský Majer
Mestský Majer, 931 01, Šamorín
341 m
Základná umelecká škola
Gazdovský rad, 931 01, Šamorín
500 m
Vinohradská
Vinohradská, 931 01, Šamorín
1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.1%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+76
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09081 ...
Zobraziť číslo
RB HOME Reality s.r.o.
Šípková ulica 6/2524
Šamorín
Profil realitnej kancelárie
09081 ...
Renata Baráth
RB HOME Reality
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností