Liptovský Hrádok, Liptovský Hrádok, okres Liptovský Mikuláš
285 000 €
950 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
300 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1974
Zmiešaná
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
548 m²
Umiestnenie:
Prízemie
Zastavaná plocha:
155 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Svetluška
J. D. Matejovie, 033 01, Liptovský Hrádok
390 m
Gymnázium
Hradná, 033 01, Liptovský Hrádok
670 m
ZŠ s MŠ Hradná
Pod Rajtrom, 033 01, Liptovský Hrádok
763 m
Materská škola Liptovská Porúbka
Hlavná, 033 01, Liptovská Porúbka
1.2 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73.4%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-4
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0918 ...
Zobraziť číslo
AstonReal s.r.o.
Horná 32
Banská Bystrica
Profil realitnej kancelárie
0918 ...
Saskia Karmanová - Liptovský Mikuláš
AstonReal s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností