Bodíky, okres Dunajská Streda
199 000 €
2 211,11 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
90 m²
Novostavba
Rok výstavby:
2020
Tehlová
Energetický certifikát:
B
Plocha pozemku:
320 m²
Zastavaná plocha:
95 m²
Terén pozemku:
Rovinatý
Voda:
Na pozemku - Diaľkový vodovod
Elektrina:
Na pozemku - 230 V, Na pozemku - 400 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Bodíky, strážny dom
1421, 930 33, Šuľany
470 m
Horný Bar, Šuľany
1415, 930 33, Horný Bar
1.1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
72.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-9
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
Pronia invest s.r.o.
Bottova 2A
Bratislava-Staré Mesto
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Mgr. Nikoleta Hippová
Pronia invest s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností