Ugljan, Chorvátsko
407 500 €
3 704,55 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
110 m²
Novostavba
Podlažie:
2/2
Rok výstavby:
2021
Tehlová
Vybavenie:
Sklad
Rok kolaudácie:
2023
Umiestnenie:
Posledné podlažie
Vlastníctvo:
Firemné
Zariadenie:
Zariadené kompletne
Počet izieb / miestností:
4
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
Realitné kancelárie
Pribinova 4
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Bc. Gabriela Bašová Best reality
Realitné kancelárie - Nová Dubnica
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností