Bratislava-Staré Mesto, okres Bratislava I
998 000 €
5 544,44 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
180 m²
Kompletná rekonštrukcia
Rok výstavby:
2026
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
415 m²
Výhľad:
Mesto, Nábrežie, Príroda
Vybavenie:
Technická miestnosť
Skladový priestor:
Áno
Rok poslednej rekonštrukcie:
2006
Rok kolaudácie:
2026
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
HAPPY TIME
Révová, 811 02, Bratislava
217 m
Súkromná základná škola Sv. Michala
Hummelova, 811 03, Bratislava
844 m
Hlavička
Hlavatého, 811 03, Bratislava
1.2 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-237
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
agreal.sk, spol. s r.o.
Pri Habánskom Mlyne 38
Bratislava - Staré Mesto
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Dáša Čepčeková
agreal.sk, spol. s r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností