Dunajský Klátov, okres Dunajská Streda
365 000 €
2 194,17 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
166 m²
Novostavba
Tehlová
Energetický certifikát:
A
Plocha pozemku:
1 050 m²
Terás:
1
Počet garáží:
1
Zastavaná plocha:
249,9 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola
930 21, Dunajský Klátov
272 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
78.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-27
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
Reality KOMPLEX s.r.o.
Nám. M. R. Štefánika 12
Komárno
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Ing. Anikó Csicsóová
Reality KOMPLEX s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností