Súbežná 1, Prievidza, okres Prievidza
490 €/mes.
9,42 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
52 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
4/4
Rok výstavby:
1946 - 1969
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
e-Škola
Átriová, 971 01, Prievidza
693 m
Detašované pracovisko Fakulty riadenia a informatiky
A. Hlinku, 971 01, Prievidza
728 m
Piaristická spojená škola Františka Hanáka
A. Hlinku, 971 01, Prievidza
965 m
Diamonds - súkromná základná umelecká škola
E. M. Šoltésovej, 971 01, Prievidza
1.3 km
Materská škola Štvorlístok
J. Matúšku, 971 01, Prievidza
1.3 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+159
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
Vaša Realitná, s.r.o.
Kadnárova 99
Bratislava-Rača
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Matúš Majtan
Vaša Realitná, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností