Haburská 43, Bratislava-Ružinov, okres Bratislava II
650 €/mes. s energiami
21,67 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
30 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
1/4
Rok výstavby:
1960
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Depozit / Peňažná zábezpeka:
650€
Výhľad:
Príroda
Vybavenie:
Sklad, Detské ihrisko
Počet pivníc:
1
Skladový priestor:
Áno
Rok kolaudácie:
1960
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Haburská
Haburská, 821 01, Bratislava
196 m
Tomášikova
Tomášikova, 821 01, Bratislava
242 m
Detské centrum
Cablkova, 821 02, Bratislava
648 m
Kings School International
Trnavská cesta, 821 02, Bratislava
693 m
Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie
Drieňová, 821 02, Bratislava
716 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
56.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+128
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09043 ...
Zobraziť číslo
Wilusa, s. r. o.
Prístavná 1
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
09043 ...
Bc. Alexander Füle
Wilusa, s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností