Ševčenkova, Bratislava-Petržalka, okres Bratislava V
249 900 €
3 522,7 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
71 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
3/12 + výťah
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola Tupolevova 20
Tupolevova, 851 01, Bratislava
647 m
Materská škola Gessayova 2
Gessayova, 851 03, Bratislava
731 m
Základná škola internátna pre žiakov s narušenou komunikačnou schopnosťou
Vlastenecké námestie, 851 01, Bratislava
737 m
Špeciálna materská škola
Vlastenecké námestie, 851 01, Bratislava
738 m
Súkromná materská škola Pramienok
Záporožská, 851 01, Bratislava
754 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
67.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-252
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0948 ...
Zobraziť číslo
AXIS REAL | profesionáli v realitách
Bosákova 5A
Bratislava-Petržalka
Profil realitnej kancelárie
0948 ...
RNDr. Anna Capková
AXIS REAL | Bratislava
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností