Suchoňova, Poprad, okres Poprad
363 000 €
3 366,41 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
108 m²
Novostavba
Podlažie:
1/7 + výťah
Rok výstavby:
2025
Rok kolaudácie:
2026
Orientácia:
Južná, Západná, Juhozápadná, Juhovýchodná, Severozápadná
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Inštitút manažérskych systémov v Poprade
18, 058 01, Poprad
477 m
Materská škola pri ZŠ Jarná
Jarná, 058 01, Poprad
609 m
Spojená škola
Štúrova, 058 01, Poprad
988 m
ZUŠ
Štefánikova, 058 01, Poprad
1.4 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
75.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-50
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0903 ...
Zobraziť číslo
IUS NOE s. r. o.
Orgovánová 25
Rovinka
Profil realitnej kancelárie
0903 ...
Jana HELLESCHOVÁ
IUS NOE s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností