Prístavná 18567/1A, Bratislava-Ružinov, okres Bratislava II
700 €/mes.
17,5 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
40 m²
Novostavba
Podlažie:
8/9
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Detské centrum Mini Raj
Mlynské nivy, 821 09, Bratislava
282 m
Materská škola Motýlik
Tekovská, 821 09, Bratislava
492 m
Bystrá škôlka
Továrenská, 811 09, Bratislava
639 m
Materská škola Velehradská 24
Velehradská, 821 08, Bratislava
874 m
Materská škola Velehradská 24, Elokované triedy Budovateľská 10
Budovateľská, 821 08, Bratislava
903 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
56.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+128
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0901 ...
Zobraziť číslo
Broker Consulting, a.s.
Pribinova 25
Bratislava-Staré Mesto
Profil realitnej kancelárie
0901 ...
Olena Avdieienko
Broker Consulting, a.s.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností