Šustekova, Bratislava-Petržalka, okres Bratislava V
650 €/mes.
+ 200 €/mes. energie
9,29 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
70 m²
Novostavba
Podlažie:
5/6 + výťah
Rok výstavby:
2014
Počet izieb / miestností:
2
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Vysoká škola ekonómie a manažmentu v Bratislave
Furdekova, 851 03, Bratislava
383 m
Základná škola Pankúchova 6
Pankúchova, 851 04, Bratislava
659 m
Súkromná základná umelecká škola
Pankúchova, 851 04, Bratislava
661 m
Gymnázium Pankúchova 6
Pankúchova, 851 04, Bratislava
730 m
Bilingválne gymnázium C.S.Lewisa
Haanova, 851 04, Bratislava
747 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
67.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-252
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
RADO Reality
Mateja Bela 2460/20
Trenčín
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Rastislav Monček
RADO Reality Group s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností