Michalská, Bratislava-Staré Mesto, okres Bratislava I
550 000 €
3 107,34 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
177 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
3/4
Rok výstavby:
2009
Rok kolaudácie:
2009
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola sv. Uršule
Nedbalova, 811 01, Bratislava
231 m
Základná škola sv. Uršule
Nedbalova, 811 01, Bratislava
266 m
Gymnázium sv. Uršule
Nedbalova, 811 01, Bratislava
279 m
British Council
Panská, 811 01, Bratislava
296 m
Kňazský seminár sv. Cyrila a Metoda
Kapitulská, 814 58, Bratislava
301 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-237
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09054 ...
Zobraziť číslo
PROMINENT REAL s.r.o.
Svätovojtešská 19
Bratislava-Nové Mesto
Profil realitnej kancelárie
09054 ...
Olga Zadňančinová
PROMINENT REAL s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností