Hlavná, Majcichov, okres Trnava
176 000 €
1 257,14 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
140 m²
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
377 m²
Zastavaná plocha:
140 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Cesta č. 1287
1287, 919 22, Majcichov
460 m
Majcichov, OcÚ
1337, 919 22, Majcichov
508 m
Majcichov, u. krajčoviča
1337, 919 22, Majcichov
858 m
Cesta č. 1337
1337, 919 22, Majcichov
878 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
81.4%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+5
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
Direct Real, spol. s r.o.
Stará Vajnorská 11
Bratislava-Nové Mesto
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Lenka Rakovická Ščasná
Directreal Norea
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností