Rovníková, Košice-Nad jazerom, okres Košice IV
189 900 €
3 331,58 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
57 m²
Vybavenie:
Špajza
Zastavaná plocha:
57 m²
Vlastníctvo:
Osobné
Počet izieb / miestností:
3
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Súkromná ZŠ Galaktická
Galaktická, 040 12, Košice
810 m
Galaktik
Galaktická, 040 12, Košice
857 m
Súkromná základná škola Dneperská 1
Dneperská, 040 12, Košice
1 km
Súkromné osemročné gymnázium Dneperská 1
Jenisejská, 040 12, Košice
1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
69.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-13
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0908 ...
Zobraziť číslo
JKV REAL
Pribinovo námestie 3/30
Prievidza
Profil realitnej kancelárie
0908 ...
Ing. Dana Lysina Klemová
JKV GROUP s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností