Bieloruská, Bratislava-Podunajské Biskupice, okres Bratislava II
550 €/mes.
16,67 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
33 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
3 + výťah
Panelová
Vybavenie:
Výťah
Zastavaná plocha:
33 m²
Vlastníctvo:
Osobné
Voda:
Na pozemku - Diaľkový vodovod, Pri pozemku - Verejný vodovod
Elektrina:
Na pozemku, Na pozemku - 230 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Súkromná stredná odborná škola - Gastroškola
Estónska, 825 63, Bratislava
179 m
Základná škola Bieloruská 1
Bieloruská, 825 63, Bratislava
225 m
Súkromná stredná odborná škola pedagogická
Bieloruská, 825 63, Bratislava
244 m
MaxiMax
Špaldová, 825 63, Bratislava
635 m
Fantastické detské centrum
Priehradná, 825 63, Bratislava
787 m
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
69.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-159
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0948 ...
Zobraziť číslo
KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Jelšová 11
Bratislava -mestská časť Nové Mesto
Profil realitnej kancelárie
0948 ...
Edita Adrianová
KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností