Ďumbierska, Prešov, okres Prešov
178 799 €
2 831,34 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
63 m²
Podlažie:
7 + výťah
Vybavenie:
Výťah
Počet balkónov:
1
Počet pivníc:
1
Vlastníctvo:
Iné
Vykurovanie:
Ústredné
Počet izieb / miestností:
3
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Montessori cesta o.z.
Bernolákova, 080 01, Prešov
301 m
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti
Bernolákova, 080 01, Prešov
572 m
Súkromná základná umelecká škola a centrum voľného času ELBA
Smetanova, 080 05, Prešov
962 m
Sloník - súkromné detské centrum
Sibírska, 080 01, Prešov
1.4 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
75.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+386
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09053 ...
Zobraziť číslo
Winners Reality Slovakia, s.r.o.
Mlynské Nivy 73
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
09053 ...
Ing. Ľubomír Ortuta
Winners Reality
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností