Kazanská, Bratislava-Podunajské Biskupice, okres Bratislava II
170 000 €
4 857,14 €/m²
+ sprostredkovateľská provízia 3.500,- €
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
35 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
6/7 + výťah
Rok výstavby:
2005
Zmiešaná
Energetický certifikát:
nie je
Vybavenie:
Výťah
Počet izieb / miestností:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Súkromné slovanské gymnázium
Vážska, 821 07, Bratislava
672 m
Súkromná stredná odborná škola pedagogická
Bieloruská, 825 63, Bratislava
694 m
Súkromná materská škola GALILEO SCHOOL
Hornádska, 821 06, Bratislava
711 m
Základná škola Bieloruská 1
Bieloruská, 825 63, Bratislava
714 m
Súkromná základná škola GALILEO SCHOOL
Hornádska, 821 06, Bratislava
721 m
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
69.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-159
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09074 ...
Zobraziť číslo
LIONREAL, s.r.o.
Nezábudková 812/54
Profil realitnej kancelárie
09074 ...
Janka Kasalová
LIONREAL, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností