Veltlínska, Pezinok, okres Pezinok
182 500 €
3 209,64 €/m²
+ sprostredkovateľská provízia 4.000,- €
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
57 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
2/4
Rok výstavby:
2009
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha balkóna:
3,8 m²
Plocha pivnice:
2,9 m²
Počet izieb / miestností:
2
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Gen. Pekníka
Gen. Pekníka, 902 01, Pezinok
506 m
Materská škola
Šancová, 902 01, Pezinok
1 km
Základná umelecká škola Eugena Suchoňa
M. R. Štefánika, 902 01, Pezinok
1.2 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+90
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09074 ...
Zobraziť číslo
LIONREAL, s.r.o.
Nezábudková 812/54
Profil realitnej kancelárie
09074 ...
Janka Kasalová
LIONREAL, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností