Severná 1, Šahy, okres Levice
55 000 €
901,64 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
61 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
2/2
Rok výstavby:
1928
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Výhľad:
Mesto
Rok poslednej rekonštrukcie:
2017
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Gymnázium, Mládežnícka 22, Šahy
Mládežnícka, 936 01, Šahy
289 m
Materská škôlka
Hviezdoslavova, 936 01, Šahy
455 m
Základná škola Ladislava Balleka
E. B. Lukáča, 936 01, Šahy
802 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
69%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+18
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
budovaniemajetku.sk s. r. o.
Banská Bystrica
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Richard Janurík
budovaniemajetku.sk s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností