Moskovská, Nitra, okres Nitra
260 000 €
1 444,44 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
180 m²
Rok výstavby:
1984
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
442 m²
Zastavaná plocha:
85 m²
Vlastníctvo:
Osobné
Terén pozemku:
Rovinatý
Voda:
Pri pozemku
Elektrina:
Na pozemku - 230 V, Na pozemku - 400 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola Terézie Vansovej
Vansovej, 949 01, Nitra
156 m
Minijasle
Dobšinského, 949 01, Nitra
1.2 km
Dobšinského
Dobšinského, 949 01, Nitra
1.2 km
Materská škola Hospodárska 7
949 01, Nitra
1.3 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+105
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09119 ...
Zobraziť číslo
REMAX Slovakia
Bottova 1
Bratislava-Staré Mesto
Profil realitnej kancelárie
09119 ...
Ing. Ľuboš Slivkanič
RE/MAX Family
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností