Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bývanie v okolí Piešťan ponúka veľa možností a krásnych miest

Bývanie v okolí Piešťan ponúka veľa možností a krásnych miest

Okolie Piešťan je nádherné a tam sa rozhodol hľadať rodinný dom Miroslav z Vrbového. Deti im odrástli, chceli by niečo väčšie pre vnúčatká, kam by mohli umiestniť bazén, ale chcú zostať v blízkosti Vrbového. Nemajú problém dokončiť si ho podľa vlastných predstáv, ale nechcú niečo staré, do čoho by museli veľa investovať. V nedeľu podvečer na JOjke bude teda Vlado Voštinár hľadať v okolí Piešťan dom, ktorý má veľkosť tak akurát, pozemok a cenu do 170-tisíc eur.

Najskôr pôjdu do blízkej dedinky Veľké Orvište, kde si pozrú cenovo dostupný, kompletne zrekonštruovaný štvorizbový dom, čiastočne podpivničený na veľmi malom pozemku. Podľa Miroslava sú výhody: tichá lokalita, blízkosť jazera, dobre urobená rekonštrukcia, priestranné izby, pivnica. No veľkým mínusom sú potrebné náklady na dokúpenie pozemku a dokončenie podkrovia.

Zdroj: Nové bývanie

V Krakovanoch, ktoré Miroslav pozná z detstva, sa mu dom na prvý pohľad páči. Je na romantickom a dostatočne veľkom pozemku s potokom, má garáž, dve poschodia, pivnicu, no je v štádiu holodomu. Dom je rozľahlý, atypický, a tak sa do vizualizácie pustil architekt Balázs Füzék. Celý priestor dostal úplne iný rozmer. Hlavným mínusom je vysoká cena a tiež dodatočné náklady na dokončenie, ktoré by už boli nad jeho možnosti.

Zdroj: Nové bývanie

V Ratnovciach vidíme starší poschodový dom v modernom šate, do ktorého sa dá hneď nasťahovať. Predáva sa so zariadenou kuchyňou na peknom pozemku. Miroslava veľmi zaujal a cenovo by sa zmestil do rozpočtu.

Zdroj: Nové bývanie

Bonusová ponuka je skolaudovaná štvorizbová novostavba v obci Veselé, kde vzniká nová štvrť. Plusom je moderná dispozícia, veľké okná, podlahové kúrenie, parkovacie miesta, čiastočne upravený pozemok. Cena domu však prevyšuje rozpočet, ktorý si pán Miroslav stanovil a keďže ide o holodom, náklady by boli ešte oveľa vyššie.

Zdroj: Nové bývanie

Patrícia Jarjabková, skúsená realitná arbiterka z kancelárie Riešime bývanie, vidí Miroslava v tretej ponuke, v Ratnovciach. On si tiež vybral túto ponuku, zaujala ho a vezme tam celú rodinu, aby sa rozhodli, či si našli nové bývanie.

 

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

Diskusia

Podobné články

Dom pre milovníčku psíkov

Dom pre milovníčku psíkov

V okolí Senca budeme hľadať dom pre Andreu, ktorá je milovníčku psov. Rada by si osvojila viac psíkov bez domova, ale nemá na to priestor, tak jej ho pomôžeme v relácii Nové bývanie hľadať. Dom môže byť starší, dôležitá je záhrada s výbehom pre jej miláčikov. Nehnuteľnosť by mala byť v okolí Senca, v blízkosti prírody, cenovo dostupná a taká, ktorá nepotrebuje ďalšie investície. Andrejka zatiaľ býva v byte, momentálne má doma len jedného psíka, a...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon