Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Rady, tipy, inšpirácie

Interiérové trendy na rok 2020 odhalené

Interiérové trendy na rok 2020 odhalené

Čakali na nich dizajnéri, predajcovia aj majitelia bytov. Nové interiérové trendy pre rok 2020 majú priniesť hneď niekoľko noviniek, ktoré údajne dokážu vniesť do domácností viac komfortu a zdravej atmosféry. Posúďte sami, či sa im to môže podariť.

...

Technológia Airpower ─ každá kvapka sa počíta

Technológia Airpower ─ každá kvapka sa počíta

Kto by nemal rád horúcu sprchu po náročnom dni. Dlhé sprchovanie však nie je práve ekonomické a ani ekologické. Značka Hansgrohe sa preto rozhodla tento problém riešiť, a tak prišla s inovatívnou  technológiou  Airpower. Výrobky nemeckej kvality vás uchvátia nielen svojou špičkovou kvalitou, ale aj nadčasovým dizajnom.

...

Vyberáme biokrb – ktorý typ zvoliť

Vyberáme biokrb – ktorý typ zvoliť

Mobilita, estetický dojem, čistá a šetrná prevádzka, to sú iba niektoré benefity, ktoré ponúkajú biokrby. Ako alternatíva voči klasickým kozubom sa neuchytili iba v bytoch. Jednotlivé typy a ich praktické aj estetické vlastnosti si našli svoje miesto aj v rodinných domoch.

...

Ako dostať barok do interiéru

Ako dostať barok do interiéru

Barok nie je typický interiérový štýl, no jeho nezameniteľnú charizmu cítiť v mnohých interiéroch. Do domácností ho možno dostať aj bez veľkých investícií či renovácií. Stačí vsadiť na správne doplnky vo vybraných farbách, tvaroch a materiáloch.

...

7 cenných rád do novej vykurovacej sezóny

7 cenných rád do novej vykurovacej sezóny

Vykurovacia sezóna síce oficiálne začína 1. septembra, no v závislosti od počasia štartuje vždy o pár dní neskôr. Inak tomu nebolo ani tento rok. Teploty posledných dní stačili na to, aby sa kúrenie v domácnostiach rozbehlo naplno. A s tým prichádza aj niekoľko rád, ktoré vám pomôžu vstúpiť do novej sezóny a následne aj zdravšie a efektívnejšie kúriť.

...

Chcete článok v Magazíne?

Kontaktujte nás pre vypracovanie cenovej ponuky PR článku alebo dodatočné informácie.

Nábytok na mieru – za a proti

Nábytok na mieru – za a proti

Má byť čo najkrajší, najpraktickejší a najtrvácnejší, navyše za rozumnú cenu. Nábytok dostupný v predajniach však nie vždy spĺňa požiadavky zákazníkov. Tí následne siahajú po nábytku na mieru, ktorého využitie prináša hneď niekoľko výhod, no zároveň aj pár mínusov.

...