Nehnuteľnosti na Záhorí – vyberieme sa do Jakubova, Malých Levár, Závodu a Stupavy

Nehnuteľnosti na Záhorí – vyberieme sa do Jakubova, Malých Levár, Závodu a Stupavy

Každú nedeľu o 17:50 vysielame na JOJ-ke reláciu o hľadaní vhodnej nehnuteľnosti Nové bývanie. Domček so štyrmi izbami si budú hľadať tri dievčatá – Oľga a jej dve dcéry. Ideálny by bol novší, s menším pozemkom a hlavné je, aby ho nemuseli prerábať. Momentálne žijú v Malackách, ale dochádzajú do Bratislavy, a tak sa rozhodli nájsť si niečo na Záhorí. Výška rozpočtu je do 235-tisíc euro.

Na úvod sa vyberieme do Jakubova. Obec sa nachádza pár kilometrov od Malaciek. V tichom prostredí, v radovej zástavbe no s malým pozemkom je k dispozícii malometrážna, štvorizbová, nízkoenergetická tehlová novostavba zariadená v štandarde, s tepelným čerpadlom. Benefitom je kuchynská linka, nábytková zostava a alarm. Nevýhodou sú chýbajúce metre, ktoré vidieť na spoločnej kúpeľni s toaletou. 

2

Zdroj: Nové bývanie

V rekreačnej oblasti v Malých Levároch uvidíme moderný samostatný bungalov v rozvojovej časti obce, čo znamená, že budúci majitelia budú žiť niekoľko rokov na stavenisku. Výhodou je dobrá dispozícia vrátane dvoch kúpeľní. Nevýhodou je, že ide o holodom, ktorý potrebuje dokončiť a taktiež treba investovať do oplotenia a záhradných úprav. Vizualizácie domu na mieru sa ujala architektka Lucia Brna. Konečné úpravy však navýšia stanovený rozpočet. 

2

Zdroj: Nové bývanie

Priamo v centre obce Závod, ktorá má aj vlakovú stanicu sa predáva zabývaný, čiastočne zariadený desaťročný bungalov. Má dobrú dispozíciu s oddelenou nočnou a dennou časťou, klimatizácia, primerane veľký pozemok, prístrešok pre autá a samostatný sklad. 

3

Zdroj: Nové bývanie

Bonusová ponuka je opäť niečo špeciálne – byt v Stupave, ktorý ponúka pocit bývania v dome. V modernom menšom bytovom dome sa nachádza svetlý štvorizbový byt s dobrou dispozíciou, čiastočne zariadený a s veľkou terasou. Výhodou je lokalita odkiaľ je pár kilometrov od Bratislavy aj do Malaciek. V menšom meste, ktoré má kompletnú občiansku vybavenosť a dobré podmienky aj na športové vyžitie.

4

Zdroj: Nové bývanie

Realitnú radu na záver relácie ponúka Ján Palenčár – prezident Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska: „Pri výbere menšieho rodinného domu si musíme uvedomiť, že absencia samostatnej toalety, prípadne odkladacích priestorov znižuje kvalitu bývania. Preto klientom odporúčam dôsledne zvážiť svoje potreby na priestor pri kúpe štvorizbového domu pod 85 m².“

PR článok

Zdroj: Nové bývanie

Diskusia

Podobné články

Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon