Zaujímavosti zo sveta realít | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zaujímavosti zo sveta realít

Bratislava je príliš drahá, satelitné mestá tiež. Ako to vyriešiť?

Bratislava je príliš drahá, satelitné mestá tiež. Ako to vyriešiť?

Zdražovanie stavebných materiálov vyháňa ceny realít do výšin. No bývať sa musí. Na vidiek a do satelitov sa sťahujú najme mladšie vekové kategórie, idú za predstavou súkromia, slobody, prírody. Aby sa usadili a najmä, aby zostali potrebujú občiansku vybavenosť, čulý komunitný život. Ak sa ich potreby nenaplnia odchádzajú späť do miest. Mnohí sa vracajú aj preto, aby sa posunuli vo svojom živote ďalej. Neostávame v dome, v byte ako kedysi po celý...

Najkrajšie fast foody na svete

Najkrajšie fast foody na svete

Prevádzky s rýchlym občerstvením sú známe tuctovým a bezduchým dizajnom, ktorý hosťom neponúka najlepší pôžitok zo stolovania. Hŕstka z nich sa však vymyká tomuto trendu, či už vzhľadom budovy alebo interiéru. Príkladom sú najkrajšie fast foody na svete.

...

Na Floride otvoria nový hotel inšpirovaný Star Wars

Na Floride otvoria nový hotel inšpirovaný Star Wars

Hotely zariadené v štýle najslávnejších filmových príbehov lákajú návštevníkov z celého sveta. Obzvlášť to platí v prípade zariadení, ktoré umožnia hosťom prežívať atmosféru obľúbených príbehov na vlastnej koži. Práve na takýto interaktívny zážitok chcú vsadiť aj majitelia nového hotela inšpirovaného Star Wars.

...

Vo Viedni dokončili nezvyčajný slamený hotel

Vo Viedni dokončili nezvyčajný slamený hotel

Hotelová mapa v susednom Rakúsku je každý rok o niečo pestrejšia. Len v posledných mesiacoch tam pribudlo niekoľko hotelov, ktorým sa ušli prívlastky „zvláštny, unikátny či nezvyčajný“. Patrí k nim aj nedávno dokončené ubytovacie zariadenie, ktoré zaujme najmä všadeprítomnou slamou.

...

Chcete článok v Magazíne?

Kontaktujte nás pre vypracovanie cenovej ponuky PR článku alebo dodatočné informácie.

Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon