Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zaujímavosti zo sveta realít

11 najpôsobivejších vínnych pivníc sveta

11 najpôsobivejších vínnych pivníc sveta

Predstavujete si vínnu pivnicu ako tmavý vlhký jaskynný priestor, naplnený prašnými fľašami? Zabudnite na to. Moderný koncept skladovania vína sa dramaticky mení. Zberatelia a obchodníci sa snažia predvádzať svoje vzácne výrobky odvážnejším a vynaliezavejším spôsobom. Moderné technológie umožňujú regulovať presnú vlhkosť a teplotu a tak pivnice môžu vyzerať ako historické salóny alebo aj vyjsť zo suterénu a naplno zažiariť.

...

Aké parky nájdeme vo svetových veľkomestách

Aké parky nájdeme vo svetových veľkomestách

Veľký priestranný park plný živej zelene by nemal chýbať v žiadnom veľkomeste sveta. Nielenže bude jeho pľúcami a žiadaným estetickým oživením, jeho obyvateľom poslúži aj ako tiché a pokojné útočisko pred mestským ruchom. Platí to najmä o parkoch v tých najpulzujúcejších metropolách.

...

Koľko stoja rodinné domy v okolí Žiliny?

Koľko stoja rodinné domy v okolí Žiliny?

Mnohých ľudí to ťahá do sveta. Tak to bolo aj v prípade Rasťa a jeho partnerky. Po troch rokoch v Londýne sa však rozhodli, že sa vrátia domov. Všetci však vieme, že domov je hlavne tá nehnuteľnosť, ktorá ten domov naozaj aj poskytne. A tak sa čerstvá rodina rozhodla pre kúpu svojho vlastného hniezdočka.

...

6 z najväčších letísk sveta

6 z najväčších letísk sveta

Nedávne otvorenie čínskeho letiska Daxing znova prepisovalo rebríčky najväčších letísk sveta. Niekdajší lídri tohto poradia sa tak znova trochu prepadli. Napriek tomu ostávajú v centre pozornosti a naďalej prepravujú milióny pasažierov, čo platí aj o šestke letísk patriacich medzi tie najväčšie.

...

Ceny bytov idú hore aj v malých mestách

Ceny bytov idú hore aj v malých mestách

Nájsť dvojizbový byt, v ktorom sa dá bývať hneď bez prerábky a v rozpočte, ktorý na to majú vyčlenený, je ťažké. Mladí manželia majú rozpočet 80-tisíc EUR. Sú z Trenčianskych Teplíc, kde s malou dcérkou bývajú v prenájme. Chceli by si kúpiť na začiatok dvojizbový byt. Svoje šance na kúpu bytu v ich finančných možnostiach vidia skôr v Novej Dubnici alebo v Dubnici nad Váhom, kde sú byty lacnejšie ako v ich rodisku. Určite ste si zvykli, že v každ...

Realitné fórum: Končia developerom zlaté časy?

Realitné fórum: Končia developerom zlaté časy?

Jarné Realitné fórum ukázalo nový trend v prístupe magistrátu hlavného mesta k developerským projektom. Budú transparentná komunikácia a proaktívna činnosť pokračovať? Aký vplyv na realitný trh bude mať nový stavebný zákon, makroekonomické zmeny a zmeny v preferenciách klientov? Odpovede prinesú erudovaní spíkri počas podujatia Realitné fórum – Jeseň 2019, ktoré sa bude konať už 7. novembra v Austria Trend Hotel Bratislava.

...

Chcete článok v Magazíne?

Kontaktujte nás pre vypracovanie cenovej ponuky PR článku alebo dodatočné informácie.

Moderná chalupa v tvare jurty!

Moderná chalupa v tvare jurty!

Katka Jesenská túto nedeľu navštívi ekologickú chalupu zaradenú do súťaže o Naj chalupu. Netradičnú víkendovú chatu sa rozhodli postaviť si mladí manželia pracujúci v kreatívnej agentúre. Oválnu v tvare jurty. S týmto zadaním oslovili architektov a vznikol originálny ekologický projekt AnuAzu – dom pri jazere.

...