Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zaujímavosti zo sveta realít

6 z najväčších letísk sveta

6 z najväčších letísk sveta

Nedávne otvorenie čínskeho letiska Daxing znova prepisovalo rebríčky najväčších letísk sveta. Niekdajší lídri tohto poradia sa tak znova trochu prepadli. Napriek tomu ostávajú v centre pozornosti a naďalej prepravujú milióny pasažierov, čo platí aj o šestke letísk patriacich medzi tie najväčšie.

...

Ceny bytov idú hore aj v malých mestách

Ceny bytov idú hore aj v malých mestách

Nájsť dvojizbový byt, v ktorom sa dá bývať hneď bez prerábky a v rozpočte, ktorý na to majú vyčlenený, je ťažké. Mladí manželia majú rozpočet 80-tisíc EUR. Sú z Trenčianskych Teplíc, kde s malou dcérkou bývajú v prenájme. Chceli by si kúpiť na začiatok dvojizbový byt. Svoje šance na kúpu bytu v ich finančných možnostiach vidia skôr v Novej Dubnici alebo v Dubnici nad Váhom, kde sú byty lacnejšie ako v ich rodisku. Určite ste si zvykli, že v každ...

Realitné fórum: Končia developerom zlaté časy?

Realitné fórum: Končia developerom zlaté časy?

Jarné Realitné fórum ukázalo nový trend v prístupe magistrátu hlavného mesta k developerským projektom. Budú transparentná komunikácia a proaktívna činnosť pokračovať? Aký vplyv na realitný trh bude mať nový stavebný zákon, makroekonomické zmeny a zmeny v preferenciách klientov? Odpovede prinesú erudovaní spíkri počas podujatia Realitné fórum – Jeseň 2019, ktoré sa bude konať už 7. novembra v Austria Trend Hotel Bratislava.

...

Moderná chalupa v tvare jurty!

Moderná chalupa v tvare jurty!

Katka Jesenská túto nedeľu navštívi ekologickú chalupu zaradenú do súťaže o Naj chalupu. Netradičnú víkendovú chatu sa rozhodli postaviť si mladí manželia pracujúci v kreatívnej agentúre. Oválnu v tvare jurty. S týmto zadaním oslovili architektov a vznikol originálny ekologický projekt AnuAzu – dom pri jazere.

...

Čo vás môže očariť pri hľadaní nového domu?

Čo vás môže očariť pri hľadaní nového domu?

V nedeľnej časti relácie Nové bývanie hľadáme troj alebo štvorizbový dom so záhradou pri Bratislave, najlepšie niekde v lokalite Most pri Bratislave. Rozloha okolo 90 metrov štvorcových, pozemok 4 - 5 árov, so záhradou. Veľkým plusom by bol bazén alebo miesto naň. Rozpočet 200-tisíc EUR s možnosťou pridať ešte 10-tisíc, ak bude ponuka, ktorá mladých manželov zaujme.

...

Chcete článok v Magazíne?

Kontaktujte nás pre vypracovanie cenovej ponuky PR článku alebo dodatočné informácie.

Chalupa plná šikovných ľudí!

Chalupa plná šikovných ľudí!

Dnes to bude o srdečnosti a viditeľnej láske k chalupe. Tekov je zaujímavá časť Slovenska a v Tekovských Lužanoch sme našli jednu z najsrdečnejších chalúpok, aké sme kedy navštívili. Každý tam má svoj kútik a priestor na sebavyjadrenie a dokopy to dáva jeden úžasný celok. Chalupárči tu celá rodina, a to, že sa majú čím pochváliť sme zistili hneď po príchode.

...