Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Reality celkom: 91 071 inzerátov

Netradičný koníček moderátora Martina Nikodýma: Fíha, ten je ale odvážny!

  • Tlačiť
  • 22. 09. 2017
  • Zdieľaj na Facebooku 0

Na Slovensku sa tomuto kumštu nevenuje veľa ľudí...   

Vášnivá chalupárka a moderátorka relácie Na chalupe, Katka Jesenská, sa po týždni opäť vybrala na návštevu do oázy pokoja k známej slovenskej celebrite. Tentoraz si vybrala moderátora Martina Nikodýma, ktorý sa pochválil svojím netradičným koníčkom.

Ja som včelár prvý rok. Včielky som si priniesol symbolicky na prvý jarný deň. Ja som k nim chodil, pretože neuveriteľne voňajú. Keď sa dostanete k úľom, hneď to zacítite. Ten zvuk, ktorý vydávajú, je frekvencia, ktorá upokojuje. Mal som trochu tendenciu správať sa k nim ako ku psovi. Otváral som si ten úlik a obdivoval som ich. Tie strážkyne to okamžite vyhodnotili ako útok od medveďa. Tak som hneď dostal žihadlo. Vysvetlili mi, že sú fajn, ale mojkať sa so mnou nebudú,“ zaspomínal si na svoje včelárske začiatky.

Ak si myslíte, že včely nie sú práve najvhodnejším živočíchom, ktorého môžete na chalupe chovať, mýlite sa. Keďže si nevyžadujú toľko pozornosti, sú na to priam stvorené. „Chalupári sú veľmi dobrou vzorkou ľudí, ktorí by sa mohli včielkam venovať. Nie sú ako pes. Kedysi som rozmýšľal, že budem mať psa. Ale nejde to. Môj pes by trpel. Pes vás potrebuje každý deň a keď nemá svojho pána, smúti. To včielky nepoznajú. Včielka je úplne iný typ živočícha a nevyžaduje toľko starostlivosti,“ dodal. 

 

Sledujte reláciu Na chalupe už v nedeľu o 16:50 na JOJke!

Zdroj: Na chalupe

Najnovšie pridané inzeráty

Nehnutelnosti.sk na Facebooku