Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 12. 2018
Nové Zámky
Predaj RD bungalov 5 km od NZ
Cena dohodou

Predaj RD bungalov 5 km od NZ

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • Zast. plocha: 287 m2
  • Cena za m2: 0 €/m²
    ID inzerátu: 3007211
OPIS NEHNUTEĽNOSTI
Ponúkame na predaj luxusnú novostavbu rodinného domu, len 5 km od Nových Zámkov.
Dom je postavený na pozemku s výmerou 1.314 m2. Úžitková plocha domu je 220 m2, podlahová plocha je 200 m2. Veľkosť terasy je 47 m2. Na dvore je vybudovaný altánok ako príprava pre jakuzzu. Dom bol skolaudovaný v roku 2009. V dome sa nachádza veľká dvojgaráž, je veľkoryso riešený a postavený z nadštandardných stavebných materiálov.

Dispozícia: priestranná vstupná hala, z ktorej sa vchádza do chodby. Z chodby sa vchádza do veľkej kúpeľne vybavenej vaňou, sprchovým kútom, bidetom, dvoma umývadlami a toaltenou jednotkou. Z chodby sa vchádza do prednej izby a do kuchyne, ktorá je prepojená s jedálňou a presvetlenou obývačkou s krbom, z ktorej je východ na veľkú terasu. Vedľa kuchyne je prakticky riešená komora resp. šatník. Z obývačky sa prejde do ďalšej veľkej nepriechodnej izby s východom na terasu. Na dvore sa nachádza samostatne stojaca menšia budova, ktorá slúži ako hospodárska miestnosť s riadiacou jednotkou na zavlažovací systém a poskytuje veľký úložný priestor (skladovanie krbového dreva) tiež vonkajší krb.

Inžinierske siete: voda, elektrina, plyn, vlastná studňa, žumpa (40 m3), internet, kablová TV, automatický zavlažovací systém.

Vykurovanie: ústredné plynové kúrenie podlahové kombinované s radiátormi a krb s mramorovým obkladom.
Dom vhodný pre náročného klienta. Nenuteľnosť je pripravená k nasťahovaniu. Kontakt k obhliadke : Soňa Hóková 0911 74 17 30

Nehnuteľnosť na mape

Soňa Hóková HEAVEN REAL s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Bernolákovo námestie 21
940 02 Nové Zámky
Soňa Hóková
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo