Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 10. 2022
Chorvátsko, Chorvátsko
ESTATE INVEST - Na predaj rodinná vila s krásnym pozemkom, Chorvátsko - oblasť Medulin
1 430 000 €

ESTATE INVEST - Na predaj rodinná vila s krásnym pozemkom, Chorvátsko - oblasť Medulin

Chorvátsko, Chorvátsko
1 430 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinná vila
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 400 m2
  Plocha pozemku: 1600 m2
 • Cena za m2: 3 575 €/m²
  ID inzerátu: 4590294
Ponúkame Vám na predaj rodinnú vilu na pozemku 1600m2 s úžitkovou plochou 400m2. Vila je vzdialená od mora 150 metrov, s privátnou marínou. Náklady 700-800€/rok. Dispozícia: na prízemí kuchyňa s jedálenskou časťou, obývacia izba, izba, spoločenská miestnosť s biliardom, technická miestnosť, pracovňa, krb. Na poschodí je veľká izba s priestranným šatníkom s kúpeľnou a wc, 2 menšie izby so spoločnou kúpeľnou a wc, posilňovňa, galéria, každá izba má terasu.

Vila je pri národnom parku Gornij Kamenak.Cena 1.430.000€ vrátane poplatkov spojených s prevodom. Kupujúci platí daň 3%.Zabezpečujeme kompletný právny servis a všetko čo je spojené s prevodom nehnuteľnosti. V prípade záujmu vieme zabezpečiť kompletnú správu a servis nehnuteľnosti vrátane následného prenájmu.Ak vás táto nehnuteľnosť nezaujala, pošlite nám vašu predstavu o nehnuteľnosti v Chorvátsku, radi vám ju sprostredkujeme.......................................................................................................................................................................We offer for sale a stunning and modern family villa on a plot of 1600 m2 with living area of 400 m2.

Villa is located 150 meters from sea, with a private marina.

Costs 700-800 € / year.

Layout: on the ground floor kitchen, living room, bedroom, utility room, study, fireplace. Upstairs is a large room with bathroom and toilet, 2 smaller rooms with shared bathroom and toilet, gym, gallery, each room has a terrace.

Behind the villa is pool. Villa is full air conditioning.

Villa is next to the Gornij Kamenak National Park.Price € 1,430,000 including transfer fees. The buyer pays 3% tax.We provide a complete legal service and everything related to transfer of real estate. In case of interest, we can provide complete property management and service, including subsequent rental.If this offer does not meet your requirements, do not hesitate to let us know what are you looking for and we are happy to provide you with simillar offers.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty