Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 05. 2022
Bratislava I - Staré Mesto
SVOBODA & WILLIAMS I 4-izbový byt v River Park, Staré Mesto
3 700 €/mes.

SVOBODA & WILLIAMS I 4-izbový byt v River Park, Staré Mesto

3 700 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 187 m2
 • Cena za m2: 19,79 €/m²/mes.
  Energie: 450 €/mesiac
  ID inzerátu: 4717561
Klimatizovaný nadštandardne vybavený 4-izbový byt s terasou situovaný v obľúbenom projekte River Park priamo pri Dunaji s nerušeným výhľadom na rieku a okolitú prírodu. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú obchody, kaviarne a reštaurácie, SPA/wellness, detské ihrisko, tanečná škola, pošta a banka. Pár metrov od domu sú zastávky MHD i cyklotrasa. Do historického centra mesta sa prechádzkou po dunajskej promenáde dostanete do 10 minút.

Dispozíciu bytu tvorí obývacia izba s výhľadom na Dunaj a lužné lesy, plne vybavená kuchyňa s jedálňou a loggiou, hlavná spálňa s balkónom, vstavanou skriňou, šatníkom, en-suite kúpeľňou (vaňa, sprcha, dve umývadlá, toaleta a bidet), ďalšie dve spálne so šatníkmi a francúzskymi balkónmi s výhľadom na Dunaj, komora/práčovňa, druhá kúpeľňa (vaňa a toaleta) a vstupná hala so vstavaným šatníkom a hosťovskou toaletou.

Byt je vybavený drevenými podlahami, hliníkovými oknami, klimatizáciou, inteligentnou elektroinštaláciou, kuchynskými spotrebičmi Miele vrátane kávovaru, vstavanej parnej rúry, mikrovlnnej rúry a 90 cm širokej indukčnej dosky, bezpečnostnými dverami Sherlock a videovrátnikom. K bytu prislúchajú 2 parkovacie miesta v suteréne domu.

Interiér 174 m2, terasa 10 m2, balkón 3 m2

Prenájom bytu: 3.700 EUR/mesiac + 2x 150 EUR parkovacie státia + 450 EUR záloha za energie a služby
ID 42155
https://svoboda-williams.sk/prenajom/byty/detail/42155-stare-mesto
--

This air-conditioned, luxuriously furnished 3-bedroom apartment with a terrace is located on an embankment directly facing the Danube River. Part of the popular River Park project, it offers unobstructed views of the river and the surrounding countryside. In the immediate vicinity, there are shops, cafes, and restaurants, a spa/wellness, a playground, a dance school, a post office, and a bank. Public transport stops and a bike path are only few meters from the building, and the historic city center can be reached within 10 minutes on foot along the Danube promenade.

The apartment consists of a living room overlooking the Danube and its floodplain forests, a fully equipped kitchen with a dining room and a loggia, a master bedroom with a balcony, a built-in wardrobe, another wardrobe, an en-suite bathroom (bathtub, shower, two sinks, toilet, and bidet), two more bedrooms with wardrobes and French balconies overlooking the Danube, a pantry/laundry room, a second bathroom (bathtub and toilet) and an entrance hall with a built-in wardrobe and a guest toilet.

The apartment is equipped with wooden floors, aluminum windows, air conditioning, smart wiring, Miele kitchen appliances including a coffee maker, a built-in steam oven, a microwave, and an 90 cm wide induction hob, a Sherlock security door, and a video doorman. The apartment comes with 2 parking spaces in the basement.

Interior 174 m2, terrace 10 m2, balcony 3 m2

Monthly rent: EUR 3,700 EUR per month + 2x EUR 150 parking places + EUR 450 energies and utilities
ID 42155
https://en.svoboda-williams.sk/rent/apartments/detail/42155-stare-mesto

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (141)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu