Kutuzovova, Bratislava-Nové Mesto, okres Bratislava III
790 €/mes.
+ 200 €/mes. energie
15,8 €/m²/mes.
+ 200 Eur energie a internet s KBTV
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
50 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
1/1
Rok výstavby:
1946 - 1969
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Domáce zvieratá:
Nie
K dispozícii od:
14.05.2026
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
The Little Gym
Vajnorská, 831 03, Bratislava
528 m
Tutu - škola baletu
Vajnorská, 831 03, Bratislava
534 m
Fakulta managementu UK
Odbojárov, 831 04, Bratislava
607 m
Farmaceutická fakulta UK
Námestie pri zimnom štadióne, 832 32, Bratislava
642 m
Letná
Letná, 831 03, Bratislava
689 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+11
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09048 ...
Zobraziť číslo
NIKO-REAL, s.r.o.
Bajzova 4
Bratislava
Profil realitnej kancelárie
09048 ...
Ing. Ivan Hamala
NIKO-REAL, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností