Pokroku, Košice-Západ, okres Košice II
770 €/mes. s energiami
11,16 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
69 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
3/4
Rok výstavby:
1965
Panelová
Energetický certifikát:
C
K dispozícii od:
01.06.2026
Dĺžka prenájmu:
Dlhodobý
Platba pri podpise zmluvy:
770€
Depozit / Peňažná zábezpeka:
1540€
Plocha lodžie :
4 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Fakulta verejnej správy UPJŠ
Popradská, 040 11, Košice
243 m
Súkromá základná škola Slobody, pavilón D
Popradská, 040 11, Košice
291 m
S Láskou
Považská, 040 11, Košice
736 m
Súkromná ZŠ HUMAN
Titogradská, 040 23, Košice
893 m
Súkromná MŠ Starozagorská 8
Titogradská, 040 23, Košice
928 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
67.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+1
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09071 ...
Zobraziť číslo
Ing. Juraj Antol, ANTE REALITY
Viedenská 7
Profil realitnej kancelárie
09071 ...
Ing. Juraj Antol, ANTE REALITY
Ing. Juraj Antol, ANTE REALITY
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností