Antolská, Bratislava-Petržalka, okres Bratislava V
600 €/mes.
8,22 €/m²/mes.
+ Energie
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
73 m²
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
73 m²
Zastavaná plocha:
73 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Do sveta
Tematínska, 851 05, Bratislava
514 m
Súkromná základná škola FELIX
Krásnohorská, 851 07, Bratislava
575 m
Neškola
Znievska, 851 06, Bratislava
749 m
Evanjelická materská škola Dr. Filipa Melanchtona
Znievska, 851 05, Bratislava
792 m
Stredná zdravotnícka škola
Znievska, 851 06, Bratislava
1.1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
67.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-252
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
Direct Real, spol. s r.o.
Stará Vajnorská 11
Bratislava-Nové Mesto
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Mgr. Michaela Mosná
Directreal Smile
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností