Dlhá, Stupava, okres Malacky
190 000 €
3 166,67 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
60 m²
Zastavaná plocha:
60 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Základná umelecká škola
Kalvárska, 900 31, Stupava
284 m
Základná škola kpt.Nálepku
Školská, 900 31, Stupava
755 m
Materská škola Hviezdoslavova
Hviezdoslavova, 900 31, Stupava
1.1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.9%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+21
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09480 ...
Zobraziť číslo
METROPOLITAN REAL, s.r.o.
Drieňová 3/68
Bratislava
Profil realitnej kancelárie
09480 ...
METROPOLITAN REAL
METROPOLITAN REAL
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností