Krajinská 10449, Bratislava-Podunajské Biskupice, okres Bratislava II
279 900 €
2 294,26 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
122 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1982
Zmiešaná
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
295 m²
Výhľad:
Mesto, Príroda
Vybavenie:
Technická miestnosť
Skladový priestor:
Áno
Rok poslednej rekonštrukcie:
2019
Rok kolaudácie:
2019
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Súkromné slovanské gymnázium
Vážska, 821 07, Bratislava
238 m
Kvetinkovo
Krajinská, 825 56, Bratislava
328 m
Detské centrum Snehulienka
Krajinská, 821 06, Bratislava
629 m
Tesavi - Súkromná bilingválna materská škola
Trojičné námestie, 825 56, Bratislava
759 m
Základná umelecká škola
Orenburská, 821 06, Bratislava
1 km
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
69.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-159
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09517 ...
Zobraziť číslo
Metrixreal s.r.o
Landererova 8
Bratislava-Staré Mesto
Profil realitnej kancelárie
09517 ...
Miroslav Kadnár
Metrixreal s.r.o
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností