Na Piesku, Bratislava-Ružinov, okres Bratislava II
330 000 €
5 322,58 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
62 m²
Novostavba
Podlažie:
1/3
Rok výstavby:
2016
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha terasy:
20 m²
Cena vonkajšieho parkovacieho miesta:
15000€, 15000€
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Cing
Prúdová, 821 03, Bratislava
697 m
Fantastické detské centrum
Priehradná, 825 63, Bratislava
821 m
Detské opatrovateľské centrum Hviezdička
Mierová, 821 05, Bratislava
956 m
Základná škola Borodáčova 2
Borodáčova, 821 03, Bratislava
1.1 km
Mlynské luhy
Mlynské luhy, 821 05, Bratislava
1.1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
56.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+128
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
Fidem Reality s.r.o.
Nová 70
Dunajská Lužná
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Monika -
Fidem Reality s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností