Liptovský Hrádok, okres Liptovský Mikuláš
110 000 €
3 666,67 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
30 m²
Podlažie:
1/1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Svetluška
J. D. Matejovie, 033 01, Liptovský Hrádok
510 m
Gymnázium
Hradná, 033 01, Liptovský Hrádok
803 m
ZŠ s MŠ Hradná
Pod Rajtrom, 033 01, Liptovský Hrádok
897 m
Materská škola Liptovská Porúbka
Hlavná, 033 01, Liptovská Porúbka
1.3 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73.4%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-4
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0907 ...
Zobraziť číslo
XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.
M. Rázusa 22/1509
Banská Bystrica
Profil realitnej kancelárie
0907 ...
JUDr. Matej Belo-Caban
XEMAR realitná kancelária s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností