Lichardova, Košice-Juh, okres Košice IV
565 000 €
4 216,42 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
134 m²
Kompletná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1977
Tehlová
Plocha pozemku:
228 m²
Počet pivníc:
1
Rok poslednej rekonštrukcie:
2025
Zastavaná plocha:
140 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb vidieku
Žižkova, 040 01, Košice
220 m
Vysoká škola bezpečnostného manažérstva
Kukučínova, 040 01, Košice
274 m
Ekonomická univerzita v Bratislave, Podnikovohospodárska fakulta v Košiciach
Timonova, 040 01, Košice
583 m
Súkromná stredná odborná škola ekonomická - Košická Akadémia
Tajovského, 040 01, Košice
584 m
Mikrojasle Medvedík
Floriánska, 041 26, Košice
643 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.6%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+56
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09157 ...
Zobraziť číslo
TOBI Real Košice s.r.o.
Námestie osloboditeľov 3B
Košice-Juh
Profil realitnej kancelárie
09157 ...
NATÁLIA OPÁTOVÁ
Tobi Real s. r. o
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností