Moskovská 18, Bratislava-Staré Mesto, okres Bratislava I
700 €/mes.
23,33 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
30 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
NHI ELEMENTARY SCHOOL
Sasinkova, 811 08, Bratislava
123 m
Materská škola Velehradská 24, Elokované triedy Budovateľská 10
Budovateľská, 821 08, Bratislava
319 m
Detské centrum Kvietok
Blumentálska, 811 07, Bratislava
393 m
Materská škola
Ferienčíkova, 811 08, Bratislava
404 m
Materská škola Vazovova 16
Blumentálska, 811 07, Bratislava
421 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-237
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
BRICK reality, s. r. o.
Ožvoldíkova 6
Bratislava-Dúbravka
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Vladimír Mesároš
BRICK reality s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností