Jána Jonáša, Bratislava-Devínska Nová Ves, okres Bratislava IV
690 €/mes.
+ 160 €/mes. energie
9,86 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
70 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
1/8
Rok výstavby:
1975
Tehlová
Energetický certifikát:
A
Počet loggí:
2
Počet WC:
1
Počet spální:
1
Počet kúpeľní:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Jána Jonáša, VW1
Jána Jonáša, 843 02, Bratislava
197 m
Jána Jonáša, VW1
Jána Jonáša, 843 02, Bratislava
205 m
Jána Jonáša, VW1
Jána Jonáša, 843 02, Bratislava
246 m
Zamajerské
Jána Jonáša, 841 08, Bratislava
356 m
Zamajerské
Jána Jonáša, 841 07, Bratislava
452 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.9%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+15
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
WFG reality, s.r.o.
Daxnerova 9
Žilina
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Barbora Dennerová
WFG Bratislava, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností