Za hradbami, Pezinok, okres Pezinok
200 000 €
3 225,81 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
62 m²
Pôvodný stav
Podlažie:
3/3
Rok výstavby:
1970 - 1989
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha lodžie :
2,6 m²
Plocha pivnice:
6 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola
Bernolákova, 902 01, Pezinok
209 m
Základná umelecká škola Eugena Suchoňa
M. R. Štefánika, 902 01, Pezinok
377 m
Materská škola
Šancová, 902 01, Pezinok
496 m
Gen. Pekníka
Gen. Pekníka, 902 01, Pezinok
1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+90
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09035 ...
Zobraziť číslo
ORIN REAL s.r.o.
Ľ. Rajtera 48
Pezinok
Profil realitnej kancelárie
09035 ...
Jaroslav Kravarčik
ORIN REAL s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností