Líščie údolie 21B, Bratislava-Karlova Ves, okres Bratislava IV
450 000 €
4 245,28 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
106 m²
Novostavba
Podlažie:
2/6
Rok výstavby:
2014
Skeletová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha lodžie :
10,5 m², 6,4 m²
Cena vonkajšieho parkovacieho miesta:
30000€
Rok kolaudácie:
2014
Počet izieb / miestností:
3
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola Pod Rovnicami
Pod Rovnicami, 841 04, Bratislava
261 m
Súkromná základná škola pre žiakov s intelektovým nadaním
Majerníkova, 841 05, Bratislava
866 m
Veternicová
Veternicová, 841 05, Bratislava
1.1 km
Súkromné gymnázium FELIX
Líščie údolie, 841 04, Bratislava
1.3 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
70.1%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+210
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
09029 ...
MOOWIN .
MOOWIN
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností