Brežany, okres Prešov
185 000 €
1 088,24 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
170 m²
Pôvodný stav
Rok výstavby:
1970 - 1989
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
2 081 m²
Zastavaná plocha:
109 m²
Terén pozemku:
Svahovitý
Voda:
Na pozemku - Studňa
Elektrina:
Na pozemku - 400 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Cesta č. 3463
3463, 082 41, Brežany
71 m
Brežany
3463, 082 41, Brežany
152 m
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
82.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-1
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09052 ...
Zobraziť číslo
F.O.K. Prešov, s.r.o. - realitná kancelária
Mošurov 49
Mošurov
Profil realitnej kancelárie
09052 ...
F.O.K. Prešov, s.r.o. - realitná kancelária
F.O.K. Prešov, s.r.o. - realitná kancelária
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností