Sokolská, Bratislava-Staré Mesto, okres Bratislava I
1 550 €/mes.
15,2 €/m²/mes.
vrátane energií a garáže
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
102 m²
Podlažie:
1 + výťah
Rok výstavby:
1950
Vybavenie:
Sklad, Výťah
Počet balkónov:
1
Počet loggí:
1
Počet garáží:
1
Zastavaná plocha:
102 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Evanjelické lýceum a základná škola Palisády
Palisády, 811 06, Bratislava
132 m
Súkromná škôlka "Ako u mamičky"
Tolstého, 811 06, Bratislava
185 m
Súkromná materská škola Anjelik
Jozefská, 811 06, Bratislava
302 m
Akadémia LEAF
Fraňa Kráľa, 811 05, Bratislava
403 m
MŠ Heydukova
Heydukova, 811 08, Bratislava
430 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-237
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09115 ...
Zobraziť číslo
JKV REAL
Pribinovo námestie 3/30
Prievidza
Profil realitnej kancelárie
09115 ...
Kristína Pigová
JKV GROUP s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností