Novackého, Bratislava-Karlova Ves, okres Bratislava IV
395 000 €
3 821,59 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
103 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
3/4
Rok výstavby:
1970 - 1989
Počet loggí:
1
Počet pivníc:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola Pod Rovnicami
Pod Rovnicami, 841 04, Bratislava
312 m
Súkromná základná škola pre žiakov s intelektovým nadaním
Majerníkova, 841 05, Bratislava
777 m
Veternicová
Veternicová, 841 05, Bratislava
1.1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
70.1%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+210
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09053 ...
Zobraziť číslo
BOND Reality - franchisingová sieť, s.r.o.
Mlynské nivy 58
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
09053 ...
MR BOND
Centrála
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností